Концепція клініки:

- Індивідуальний підхід, відкритість, сервіс, увага, турбота, постійний медичний супровід .


Висококваліфковані лікарі:

Надають професійну офтальмологічну допомогу на сучасному лікувально-діагностичному обладнанні дорослим та дітям.

Наші лікарі беруть участь в міжнародних конгресах, конференціях, семінарах здобуваючи нові знання про сучасні технології діагностики та лікування.
З 2012 року наші лікарі перші в Рівненській області оволоділи методикою комп'ютерної периметрії для виявлення на ранніх стадіях і моніторингу глаукоми, патології зорового нерва та сітківки.


Сучасне обладнання:

Проводиться ефективна комп'ютерна діагностика зору, безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску (не торкаючись ока, з високою точністю, менш ніж за 1 секунду ).


Кабінет корекції та охорони зору для дітей:

Завдяки ньому Ви зможете обстежити очі Вашої дитини починаючи з грудного віку, як при наявності скарг, так і з метою профілактичного огляду. Кваліфіковані дитячі офтальмологи за необхідності підберуть індивідуальне ефективне лікування. Також до Ваших послуг комплексне апаратне лікування різної патології органа зору в дітей на сучасних ортоптичних приладах.


Оптика:

В нас широкий асортимент оправ, окулярних та контактних лінз та засобів догляду за ними, аксесуарів від провідних світових виробників. В наявності кольорові контактні лінзи.


Кваліфіковані лікарі за допомогою сучасної комп`ютерної діагностики підберуть окуляри або контактні лінзи індивідуально для Вас.
Стильні та вишукані сонцезахисні окуляри вдало підкреслять Ваш імідж, захистять Ваші очі від ультрафіолетових променів.
Працюючи з нашими консультантами, Ви будете відчувати себе комфортно і зможете отримати грамотну і професійну консультацію.
Саме в центрі зору «AstraVisus» проводиться ультра-звукова-чистка окулярів. Для наших клієнтів ця процедура виконується безкоштовно.

 

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44